Loading...

Loading...

Natura IMPRESS

Vyplň kridla predstavuje stabilizačna vložka zosilnena vnutornym preglejkovym ramom. Ram vratane vyplne je obojstranne oplašteny doskou olepenou prirodnou dyhou. Na ploche kridla su zasadene prvky reliefovej štruktury. Povrchova uprava matny lak.

Cena od:

0.00 € s DPH

Villadora MODERN

Moderný, jednoduchý a súčasne rafinovaný dizajn umožňuje slobodne vytvárať interiéry v súlade s individuálnym vkusom.

Cena od:

0.00 € s DPH

Villadora RETRO

Dvere z kolekcie Villadora Retro navodzujú nezvyčajne efektívnu a vkusnú atmosféru. Sú výrazným dekoračným prvkom a dodávajú interiéru štýl a pôvab.

Cena od:

0.00 € s DPH

MINIMAX, Porta DECOR

Dvere z kolekcie MINIMAX – to je ideálna ponuka pre klientov, ktorí hľadajú výrobok za atraktívnu cenu, ale nechcú zľaviť z nárokov na jeho kvalitu. Dvere Porta DECOR vyzerajú výborne tak v zátiší domáceho kozuba, ako aj v kanceláriách. Široké spektrum farieb obohacuje preverenú štylistiku.

Cena od:

81.12 € s DPH

Porta ROYAL, LONDÝN, VIEDEŇ

Klasický dizajn, vysoký štandard povrchovej úpravy a farby nadväzujúce na najnovšie trendy – to sú hlavné prednosti tejto kolekcie LONDÝN a VIEDEŇ.

Cena od:

90.60 € s DPH

Porta FOCUS

Zasklené modely – to je ponuka pre ľudí, ktorí oceňujú voľnosť priestoru, pri ktorom zohráva pri navrhovaní interiérov významnú rolu prirodzené svetlo.

Cena od:

94.80 € s DPH

Porta GRANDDECO

Jednoduchá forma – to je nadčasové synonymum dobrého vkusu a vyberanosti – ich odrazom je Porta GRANDDECO.

Cena od:

109.20 € s DPH

Porta LEVEL

Výnimočné dyhy v spojení s moderným dizajnom vytvárajú elegantnú kolekciu dverí, ktorá dodá štýl každému priestoru. Odporúčaná zárubňa LEVEL s panelom 20 alebo 100 cm.

Cena od:

112.80 € s DPH

Porta STYL

Zaujímavý efekt zdobenia zabezpečí kolekcia Porta STYL, ktorá harmonicky spája všestranné dekoračné prednosti s individuálnym prístupom k interiéru.

Cena od:

124.20 € s DPH

Porta PASKY

V súlade s aktuálnymi trendmi v dizajne predstavujeme kolekciu Porta PASKY. Ide o ponuku, ktorá otvára nové možnosti dekorovania dizajnu interiérov.

Cena od:

126.60 € s DPH

Laminát CPL

Odporúčané použitie tohto produktu pre všetky typy miestností, a zvlášť všade tam, kde sú dvere vystavené intenzívnemu používaniu – zvlášť určené pre hotely, kancelárske budovy, miesta verejného používania a tiež pre byty vo vyššom štandarde

Cena od:

133.20 € s DPH

Porta ROYAL

Stabilizačná výplň je obojstranne obložená profilovanou HDF doskou.

Cena od:

135.60 € s DPH

Porta FIT

Porta FIT – to je široká paleta výrobkov prispôsobená individuálnym požiadavkám klienta. Veľká škála farieb úplne dopĺňa celú kolekciu a umožňuje vznik individuálnych dekorácií interiérov.

Cena od:

144.60 € s DPH

Porta NOVA

Vysoká kvalita materiálov, Populárny dizajn a rôzne druhy zasklenia – to sú hlavné triumfy tejto kolekcie. Modely z tejto skupiny nachádzajú uplatnenie tak v obytných interiéroch, ako aj v kancelárskych priestoroch.

Cena od:

144.60 € s DPH

Skladacie dvere ALFA, BETA

Výplň krídla tvorí stabilizačná výplň „voština“ alebo dutinková drevotrieska s vnútorným preglejkovým rámom (za príplatok). ALFA su dvojprvkové asymetrické dvere s klasickým zámkom v krídle a protiplechom v profile zárubne. BETA su dvojprvkové symetrické dvere, bez zámku. Prírodné dýhy v povrchovej úprave matný lak.

Cena od:

146.40 € s DPH

Porta TWIST

V ponúkaných modeloch dverí Porta TWIST boli ostré kontúry a jednoduchosť formy zjemnené vďaka použitiu oblúkov a zakrivenia, ktoré môžu nadviazať svojím tvarom na dizajn miestnosti.

Cena od:

167.28 € s DPH

Porta LINE

Za svoj nevšedný charakter vďačia dvere Porta LINE hliníkovej intarzii zakomponovanej do plochy krídla.

Cena od:

167.40 € s DPH

Porta SKANDIA Premium

Stabilizačná výplň alebo dutinková drevotrieska je obojstranne obložená HDF doskou (iba za príplatok).

Cena od:

181.20 € s DPH

Porta VECTOR Premium

Moderné modely v subtílnom vyhotovení spôsobujú, že kolekcia Porta VECTOR dodáva interiérom charakter, ale neupriamuje na seba pozornosť.

Cena od:

181.20 € s DPH

Porta KONCEPT

Dvere z kolekcie Porta KONCEPT zodpovedajú najnovším trendom použitého dizajnu. Dvere, pri ktorých hrajú drevené prvky v konštrukcii krídla dominantnú rolu.

Cena od:

221.64 € s DPH

Porta HARMONY

Krídla sa v závislosti od vzoru skladajú z horizontálnych rámov a dosiek a tiež z matných skiel vyrobených z tvrdeného skla. Matné sklá s hrúbkou 4 mm.

Cena od:

231.00 € s DPH

AGÁT, OPÁL

Rám krídla je zhotovený z lepeného ihličnatého dreva. Krídlo je dodatočne zosilnené vnútorným rámom. Opláštenie krídla tvorí vrstva hliníka a drevovláknita doska. Dostupné krídla sú doplnené hliníkovou intarziou striebornej alebo čiernej farby. Prírodne dýhy v povrchovej úprave matný lak.

Cena od:

235.20 € s DPH

Porta BALANCE

Krídla sa podľa vzoru skladajú z vodorovných rámov, medzi ktorými sú panely alebo matné sklo. Tabule z tvrdeného skla s hrúbkou 4 mm.


Cena od:

253.80 € s DPH

Porta INSPIRE

Porta INSPIRE je ideálny kompromis elegancie a funkčnosti. Subtílne zdobenie a zasklenie vyžarujú diskrétne kúzlo a vytvárajú výnimočnú atmosféru.

Cena od:

271.56 € s DPH

Posuvný systém PORTA, ALU

Ponúkaný systém sa skladá z koľajnice spolu s pojazdovými vozíkmi, krycej lišty koľajnice a dorazovej časti. Krycia lišta koľajnice a dorazová časť sú vyrobené z drevotriesky a MDF materialu. Prírodne dýhy v povrchovej úprave matný lak.

Cena od:

271.80 € s DPH

Porta FORM Premium

Zasklené modely – to je ponuka pre ľudí, ktorí oceňujú voľnosť priestoru, pri ktorom zohráva pri navrhovaní interiérov významnú rolu prirodzené svetlo.

Cena od:

285.12 € s DPH

Natura LINE

Hliníková intarzia v spojení s prírodnou dyhou tvoria zaujímavé spojenie, ktoré nadväzuje na strohosť súčasných trendov dizajnu interérov. Kolekcia Natura LINE spája technológiu s prírodou.

Cena od:

316.80 € s DPH

Natura CLASSIC

Výplň krídla tvorí stabilizačná vložka zosilnená vnútorným rámom. Rám vrátane výplne je obojstranne opláštený doskou olepenou prírodnou dýhou. Povrchová úprava matný lak. Dutinková drevotriesková výplň za príplatok.

Cena od:

334.80 € s DPH

Porta GRANDE

Kolekcia krídel v najmodernejších farbách. Solídna konštrukcia a profesionálna povrchová úprava – to je Porta GRANDE.

Cena od:

357.60 € s DPH

Porta FOCUS Premium

Zasklené modely – to je ponuka pre ľudí, ktorí oceňujú voľnosť priestoru, pri ktorom zohráva pri navrhovaní interiérov významnú rolu prirodzené svetlo.

Cena od:

362.16 € s DPH

Porta DESIRE

Porta ROYAL – to je kolekcia zachovávajúca si klasický dizajn, ale v úplne novom kabáte.

Cena od:

385.20 € s DPH

Natura TREND

Rafinovaná forma kolekcie Natura TREND je určená pre tých, ktorí vedia oceniť moderné riešenia s charakterom.

Cena od:

450.60 € s DPH

ROMA

Vnútornú výplň rámovej konštrukcie tvorí termoizolačný materiál s hrúbkou 45 mm (verzia ŠTANDARD) alebo termoizolačný materiál s hrúbkou 50 mm s dodatočnou vrstvou dosky HDF 3 mm (verzia PRÉMIUM). Rám je obojstranne obložený pozinkovaným oceľovým plechom pokrytým drevovláknitým laminátom PVC alebo polyesterovou farbou (iba ROMA Premium).

Cena od:

462.00 € s DPH

Natura KONCEPT

Precíznosť vyhotovenia zaručuje radu Natura KONCEPT prvoradú rolu pri dekorovaní výnimočných interiérov.

Cena od:

462.00 € s DPH

Posuvný systém KOMPAKT, METAL

Ponúkaný systém sa skladá z kovovej kazety z pozinkovanej ocele spolu s kompletným pojazdným systémom, ktorá tvorí konštrukciu vnútri steny, a zárubne zhotovenej z drevotriesky a MDF materiálu. Prírodne dýhy v povrchovej uprave matný lak.

Cena od:

462.00 € s DPH

Natura SPACE

Sklenený povrch v kontrastnom ráme. Rad Natura SPACE určený do moderných interiérov znovuobjaví svetlo vo vašom dome.

Cena od:

464.40 € s DPH

MADRYT, CORDOBA

Unikátne technologické riešenia použité pri vzoroch MADRID a CORDOBA sa osvedčujú tam, kde sa snúbi prirodzenosť s eleganciou klasických vzorov.

Cena od:

470.40 € s DPH

TOLEDO, SEVILLA

Prírodná dyha panelová konštrukcia a unikátne technologické riešenia použité pri vzoroch TOLEDO a SEVILLA znovuobjavujú španielsky dizajn.

Cena od:

470.40 € s DPH

MALAGA

Skutočná prirodzenosť klasiky, ktorá dokonale harmonizuje eleganciou vzorov. Kolekcia MALAGA perfektne ladí s interiérmi tradičného štýlu – v bytoch, domoch a rezidenciách.

Cena od:

471.00 € s DPH

KWARC

Rám krídla je zhotovený z reziva exotických drevín. Krídlo je opláštené vrstvou hliníka a drevovláknitou doskou. Dostupne krídla sú doplnené hliníkovou intarziou striebornej alebo čiernej farby. Prírodne dýhy v povrchovej úprave matný lak.

Cena od:

511.80 € s DPH

GRANIT

Rám krídla je zhotovený z lepeného ihličnatého dreva. Krídlo je opláštené špeciálnou doskou s dvomi vrstvami hliníkoveho plechu a HDF doskou. Dostupné kridla sú doplnené hliníkovou intarziou striebornej alebo čiernej farby. Prírodne dýhy v povrchovej úprave matný lak.

Cena od:

828.00 € s DPH

GRANIT PS

Rám krídla je zhotovený z lepeného ihličnatého dreva. Krídlo je opláštené špeciálnou doskou s dvomi vrstvami hliníkového plechu a HDF doskou. Dostupné krídla sú doplnené hliníkovou intarziou striebornej alebo čiernej farby. Prírodné dyhy v povrchovej úprave matný lak.

Cena od:

1,132.80 € s DPH

Eco POLAR, Eco POLAR PASSIVE

Dosková konštrukcia zhotovená z dubovej preglejky. Povrch je pokrytý prírodnou dyhou. V ráme krídla sa nachádza oceľový profi l zvyšujúci pevnosť konštrukcie. Dvojkomorové okná (U=0,5 Wm2K) refl exná hnedá. Rámček zasklenia je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele z jednej strany dverí. Prah je vytvorený z dubovej preglejky a nehrdzavejúcej ocele.

Cena od:

1,540.80 € s DPH

Eco NORD

Rámovo-dosková konštrukcia zhotovená z dubovej preglejky. Povrch je pokrytý prírodnou dyhou. V ráme krídla sa nachádza oceľový profi l zvyšujúci pevnosť konštrukcie. Hrúbka krídla 68 mm. Dve tesnenia po obvode. Jednokomorové okná (U=1,0 Wm2K) reflexná hnedá. Rámček zasklenia je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele z jednej strany dverí.

Cena od:

1,630.80 € s DPH

Menu